Máte vlastný príhovor ?

Prosím podeľte sa s ním v našej komunite.

Ďakujeme.

Diskusná téma: Máte vlastný príhovor ?

John

Smithe413 | 05.04.2017

I'm trying to find sites that have already fantastic useful information on what's popular and what is the optimum makeup products is.. aefebkafdfedkckb

pekné :)

Zuzka | 17.11.2015

Naozaj ste to pekne napísali :),
poniektorý ste si dali naozaj záležať :).
Tie príhovory sú pekné :)

Milá Babka

Wirscho | 22.01.2014

Zišli sme sa tu všetci v tento krásny deň aby sme oslávili Tvoje 60. narodeniny. Rád by som predniesol prípitok na počesť našej milej Babky ktorá sa o nás starala a má nás veľmi rada. Babka je osobnosť ktorá sa nedá nikým nahradiť a preto Ti prajem všetko najlepšie k Tvojej 60ke a aby si prežila ešte veľa krásnych rokov. Želám Vám príjemnú zábavu, prosím potlesk pre našu Babku. Všetko najlepšie Babka, máme Ťa všetci veľmi radi.

mmm

Filip juza | 12.01.2014

pekne

18.10.2013

Natália | 18.10.2013

Milá babka
Zišli sme sa tu všetci vaši blížni aby sme oslavili vaše 60.narodeniny.
Sme radi že s dedkom stále pri nás stojíte. Pripravili sme pre vás občerstvenie a skvelú zábavu.Vieme že detstvo ste malá ťažké ale ste sa stým vyrovnala.Sme radi že vás máme.Teraz by sme sa vám chceli poďakovať za všetko a za to čo pre nás robíte.Tak toto sme si pre vás pripravili a chceli by sme vám zaželať všetko najlepšie k vašim narodeninám aby ste bola šťastná a zdravá.

Deň Matiek

Sabína Knapová | 15.10.2013

Blahuželám ti ku tvojmu dňu matiek,
blahuželám ti z môjho srdiečka.
Dnes je tvoj velký deň,dnes je každé dieťa,
hrdé len na svoju mamu.
Hrdo čaká pred dverami,
s čokoládou v ruke,
a zo slovami Ďakujem.
Ďakujem ti za všetko,za to že sa o mňa staráš,
za to že ma miluješ,
a každý deň ma privýtaš s tvojim krásnim úsmevom vo dverách

prihovor na 1. sv prijmanie

Jana | 09.10.2013

Milý rodičia, krstný rodičia, starí rodičia, milý hostia. Dovoľte aby som vás privítala na mojom veľkom dni, keď som po prvý krát prijala do svojho srdiečka Pána Ježiša Krista.
Od teraz bude prebývať v mojom srdci navždy a bude stále so mnou a tiež bude s ním v mojom malom srdiečku aj Boh ktorý je otcom Ježiša Krista. Od tohto veľkého dňa budem rásť v ich láske a láske svojich blízkych. Dnes je ten deň, keď som sa opäť priblížila o krok možno o dva k Bohu. Som veľmi rada, že ste pri tomto nádhernom dni so mnou. Chcela by som sa poďakovať rodičom za to, že ma podporovali vo viere pomáhali mi pri skúškach a dávali mi veľa veľa lásky. Taktiež by som chcela poďakovať aj vám ostatným, že ste mi ukázali kto je ozajstný Ježiš Kristus a opravdivý Boh. Pani susedovcom za to, že nám vždy keď sme potrebovali ich pomoc vždy nám pomohli. Teraz by som vás chcela pozvať osláviť tento krásny deň prijatie Ježiša Krista do svojho srdiečka tak vám prajem dobrú chuť a dobrú zábavu. 

Re:prihovor na 1. sv prijmanie

Lenka | 18.10.2013

pekné

Pridať nový príspevok